"Bardzo miły hotel, wnętrze z gustem, perfekcyjnie wykończone, obsługa miła, problemem jest brak znajomości przez obsługę języka angielskiego,
polecam"
"Bardzo miły hotel, wnętrze z gustem, perfekcyjnie wykończone, obsługa miła, problemem jest brak znajomości przez obsługę języka angielskiego,
polecam"